Günümüzde yeni çıkan kitaplar arasında Zafer Aracagök kaleminden yazıya dökülen Zeminsiz Üçleme adlı eser dikkatimizi çekmektedir. Okurları tarafından oldukça olumlu yorumlar alan eser, yazarın kavramları oldukça iyi aktarması nedeniyle eğitici bir kitap olarak da bilinmektedir. Adından anlaşılacağı gibi Zeminsiz Üçleme eseri üç kitabın birbirinin toplamını yansıtmaktadır.

Zeminsiz Üçleme

Zeminsiz Üçleme

Zeminsiz Üçleme Konusu ve Satışı

Eve Dönmek İstemiyorum, Anti-Hamlet ve Sıfırografya gibi kitapların toplamını oluşturan Zafer Aracagök, eleştiriden tasvire, yorumdan, örneklemeye kadar birçok kavramı bir arada kullanmaktadır. Birçok felsefi ve edebi yazıları aynı kavram içersinde döşeyen yazarımız, Farklı görüşlere ve duygulara yer vermiştir. Zeminsiz Üçleme adlı eser bizi rahatsız edecek mantık içinde mantık aramamızı sağlayacak düşüncelere yöneltecektir. Farklı farklı mantıklar üzerinden ilerleyen yazılarda gerçekçi ve mantık üstüne kurulan cümleleri okurlarına yansıtmıştır.

Yazar tarafından oldukça karmaşık bir dil kullanılmış olmasına rağmen kitabı anlayan okurlar tarafından yeni bir devrim sayılabilecek bir eserdir. Anlamayan okurlar içinden kitabı bir defa daha okumalarını ve bu sefer anlatılmak istenin ne kadar açık olduğunu göreceklerinin garantisini verebiliriz. İçerdiği eğitici bilgiler ve bizi mantık çerçevesinde ilerleten bu kitap hayatımıza ve yaşantımıza renk katacak bir eser haline dönüşülecektir. Her zaman yanımızda taşıyıp, bırakamayacağımız kitaplar arasında yerini alacaktır. Zeminsiz Üçleme adlı kitap fiyat açısından oldukça makul olup, her kesim insan satın alabilir. Eğer stok sorunu yaşamak istemiyorsanız da internet üzerinden de temin edebilirsiniz.

Yazar: Zafer Aracagök

Kitap: Zeminsiz Üçleme

ISBN: 9786058586079

Sayfa Sayısı:238

Yayın Yılı:2014

 

Etiket: