Edebiyatın gizemli ve serüven dolu kapısını aralamak isteyen kitapseverler kaleme aldığı deneme türü eserler ile beğeni ve okur toplamaya çalışmaktadır. Deneme kitap türlerinin en beğenilenlerinden birisi olan Sen Yokken son dönemlerin en beğenilen ve popüler eserlerinden birisidir.

Yazar Güneş Demirel tarafından kaleme alınan bu eser Olimpos yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulmaktadır. Yazar Güneş Demirel’in ilk eseri olan Sen Yokken duygu yüklü sürükleyici bir eserdir. Eser dostluğun aşkın ve zaman ayırdıkça artan sevginin kaleme alınmasıdır. Görüntü olarak ince olan ancak bilgi olarak kalın olan bu eser kurgu olarak son derece enteresan ve etkileyici eserdir.

İki Arkadaşın Etkileyici Hikayesi

 Sen Yokken

Sen Yokken

Konuyu işleyiş biçimi farklı ve etki yaratan bir eser olan Sen Yokken, Çiçek ve İpek isimli iki arkadaşın hikayesini anlatmaktadır. Eserin kahramanlarından olan Çiçek, hamile olan ancak kanser hastası bir kişidir.  Ancak her ne pahasına olursa olsun çocuğunu doğurmak anne olmak istemektedir. Çok hasta olan çiçek bebeğini doğurduktan sonra bebeğini arkadaşı ipek’e babasını bulması için teslim eder hatta bununla ilgili vasiyeti de çocuğunun babasının soyadını almasıdır.

Çiçek doğumundan bir ay sonra hayatını kaybeder. Arkadaşı İpek ise Çiçek’in vasiyetini yerine getirmek için bebeğin babası Cemal’in yanına gider. Cemal çocuğu bir türlü kabul etmez. Ancak İpeğin ikna çalışmaları neticesinde çocuğu kabul eder, çocuğu ipek ile büyüten Cemal, İpek ile arasında tutkulu bir aşk yaşanır.

Kitap: Sen Yokken

Yazar: Güneş Demirel

Sayfa Sayısı: 368

ISBN:9786055433673

 

Etiket: