Sağlık ve yaşam ile ilgili kitaplar insanların yaşam dönemlerine büyük katkı sunmaktadır. Bu eserlerin başında gelen Psikiyatri Temel Kitabı, yazar Prof.Dr Ertuğrul Köroğlu tarafından kaleme alınan ve Nobel Tıp Kitapevleri tarafından okuyucular ile buluşturulan eserdir. Yazar Ertuğrul Köroğlu, özel bir Psikiyatri Hastanesi ve uydu klinikleri ile klinik uygulama yapmaktadır, ayrıca güncel Psikoloji ve Psikiyatri Derneği genel yayın yönetmenliği yapmaktadır.

Yazar Prof. Dr Ertuğrul Köroğlu, Psikiyatri Temel Kitabı dışında Depresyon, Psikiyatride Kullanılan Klinik Ölçekler ve daha birçok eseri insanların bilgi ve beğenisine sunmuştur. Bu muhteşem esere kitap evlerinden ve online kitap satış sitelerinden cazip fiyat koşulları ile kısa sürede sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız bu muhteşem eser, kargo fırsatlarından yararlanarak kapınıza kadar getirilip ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Psikiyatri Temel Kitabı

Psikiyatri Temel Kitabı

Psikoloji Alanının Temel Eseri

Prestij eseri olan bu kitap toplum farklı kesimlerinde çeşitli ruhsal sıkıntılar yaşayan insanların severek okuyacağı ve kütüphanelerinden ayırt etmeyeceği eserdir. Cilt olarak satılan bu muhteşem eser, ileri yaş grubunun keyifle okuyabileceği ve başucu kitabı yapacağı bir kitaptır. Her insanın sevdiği ve beğenerek okuduğu kitap türleri bulunmaktadır.

Bu kitap türlerinin insanlara sağladığı katkı eğitim seviyesini yükseltmek, bilgi haznesini geliştirmektir. Ancak sağlık ve yaşam ile ilgili bilgi içeren kitaplar ise insanların her konuda ve özellikle psiko yaşam konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

 

Etiket: ,