En çok ziyaret edilen okuyucular tarafından ürünleri en çok beğenilen online kitap alışverişi yapan sitemizin indirimdekiler kategorisinde yer alan kitaplardaki indirimlere inanamayacaksınız. Son zamanlarda okuyucu tarafından yoğun bir şekilde incelenen kitaplardan biri olan “Piri Reis’in Sırrı” adlı kitabımız gerek kitap kapağı gerekse de ismi ile herkesi kendine çekiyor. Türk edebiyatının başarılı isimlerinden biri olan Cenk Kayakuş tarafından yazılan bu eserde öğrendikleriniz karşısında hayretlere düşeceksiniz.

 Piri Reis’in Sırrı

Piri Reis’in Sırrı

Türk tarihinin en önemli karakterlerinden biri olan Piri Reis Osmanlı döneminde yaşamış bir denizcidir. Dünya haritaları ve denizcilik haritaları sayesinde tanınan Piri Reis doğum tarihi ve yeri tam olarak bilinmemektedir. Piri Reis hayatının son yıllarında dönemin sultanı olan Kanuni Sultan Süleyman tarafından büyük bir hazineyi bulmakla görevlendirilir. Bu gizli görevi yerine getirirken hazine ile ilgili olan bir profesörü de kaçırır.

Piri Reis’in Sırrı Eserinin Konusu

Başarılı yazar Cenk Kayakuş tarafından yazılan bu eserde 1513 yılında Piri Reis’in haritasının hazineyi gösteren parçasının bulunmasını okuyacaksınız. Gizemler içerisinde adım adım ilerleyen Piri Reis’in Sırrı eseri hem zihninizi hem de bedeninizi etkisi altına alacak ve içinizde uyanan merak duygunuzu asla bastıramayacaksınız. Her gece uyumadan önce son durağınız olacak olan bu eserde Piri Reis’i daha yakından tanıyacak ve onun sırrını çözmek için siz de büyük çaba göstererek aklınızı buna yoracaksınız.

Kitap adı: Piri Reis’in Sırrı

Yazar: Cenk Kayakuş

ISBN: 9786055831554

Yayım yılı: 2014

Sayfa: 398

 

Etiket: