Türk edebiyatının modern çağındaki en önemli ve en popüler eserleri olan Bir Alex Değilim ile Türk edebiyatına giriş yapan ve Olsa Dükkan Senin kitabı ile artık edebiyat dünyasından birisi olan İstiklal Akarsu tarafından kaleme alınan bu kitap, son derece yoğun bir şekilde edebiyat okurlarından ilgi görüyor.

Olur Öyle

Olur Öyle

Olur Öyle Kitabıyla Eğitim ve Sonrası

Bu yüzden de son dönemlerin en popüler kitaplarından birisi olan ve sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan Olur Öyle isimli kitabı ile de başarılı yazar Akarsu, Türk kitapseverlerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Yıllarını okuyarak geçiren ve bunun tek bir amaç üzerine olduğu yönünde bir kanıda bulunan ancak okuyarak geçen 15 yılın ardından bunun dolgun bir maaş alabilmek ve çok daha yüksek yaşam standartları için okuduğunu anlayan bir adamı kaleme alıyor.

Sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisi altında bulunmakta olan Olur Öyle isimli kitapta, tüm yaşamını okuyarak geçiren ancak bir türlü herhangi bir başarıda bulunamayan kişiye ait bir yaşamı konu ediniyor. Bu yüzden de günümüzün en popüler kitapları arasında kendisine yer buluyor.

Türk edebiyatının en popüler ve en kaliteli eserlerini kaleme almasının ardından son derece popüler bir hale gelen İstiklal Akarsu tarafından kaleme alınan bu kitap, kendi ailesine ait olan bir işyerinin başına geçme konusunda karar vermesi üzerine gelişen olayları kendisine konu ediniyor.

Yazar: İstiklal Akarsu

Kitap: Olur Öyle

ISBN: 6055134341

Sayfa Sayısı: 229

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: