Kitap dünyasında farklı konularda bilgi veren prestij kitapları bulunmaktadır. Bu prestij kitaplarının en büyük özelliği bilgi ve yenilik içermesidir. Bu kitap türlerinden olan Modern Hava Sistemleri, yazar Sami Atalan tarafından kaleme alınan Dstil tasarım tarafından okuyucular ile buluşturulan eserdir.

Yazar Sami Atalan tarafından kaleme alınan Modern Hava Sistemleri eseri 348 sayfa olup ilk Türkçe askeri sistemleri ansiklopedisidir. Kitap evlerinde ve online alışveriş sitelerinde cazip fiyat koşulları ile sahip olabileceğiniz bu eser Hava sistemleri ile ilgili dünden bugüne sistemlerin tarihsel gelişimini, belirli parametrelerde sistem karşılaştırmalarını, 700’ün üzerinde farklı sistemleri, 300’ü aşkın çizimi, 100’den fazla tabloyu barındırmaktadır.

Modern Hava Sistemleri

Modern Hava Sistemleri

İlk Türkçe Askeri Ansiklopedi Modern Hava Sistemleri

Zengin içeriği ile dünya da ve ülkemizde ilk olmak özelliğini taşıyan bu eser 21. Yüzyılın başında dünya da kullanımda olan muhabere uçakları, helikopterler ve ilgili füzelerin anlatımları yer almaktadır. Dünya de gelişen teknoloji ile birlikte havacılık ve hava sistemleri teknolojik gelişim ve yenilik göstermeye devam ediyor. Yaşanan tüm bu yenilikleri bünyesinde barından bu eser, uzun ve zahmetli bir çalışmanın ardından okurlar ile buluşturulması sağlandı.

Havacılık sektörüne merakı olan ve yenilikleri seven insanların ilgi ile okuduğu bu esere kitap evlerinden ve internet üzerinden hizmet veren online alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden alacağınız prestij kitapları ücretsiz kargo seçenekleri ile tüketicilerin isteği adrese ulaştırılmaktadır.

 

Etiket: ,