Kitap dünyasında farklı kültür ve yaşam biçimlerine uygun birçok türde kitap bulunur. Kitap türleri içerisinde bazı türler var ki, film ya da diziye uyarlanmıştır.  Edebiyat türleri arasında çağdaş Türkçe edebiyat dizisi eserlerinden olan Her Temas İz Bırakır eseri, son dönemlerde kitapseverlerin en çok okuduğu ve satış rekorları kıran kitaplar arasındadır.

Emrah Serbes tarafından kaleme alınan ve İletişim yayıncılık tarafından kitapseverlerle buluşturulan bu eser 299 sayfadır. Her Temas İz Bırakır eserinin diziye uyarlanmış hali Türk dizileri içinde özel bir yeri olan Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç dizidir. Cinayet masasında baş komiser olan Behzat Ç’nin hikâyesinin anlatıldığı eserdir. Televizyonda yayımlandığı dönemde birçok fenomeni olan bu dizide yaşadığınız seyir zevkini, kitap okurken de birebir yaşayacaksınız.

her temas iz bırakır

her temas iz bırakır

Bir Ankara Polisiyesi

Kitabın başkahramanı olan baş komiser Behzat Ç her anlamda çok farklı karakter ve kişiliğe sahip olan bir tiptir. Gazete okumaya spor sayfasından başlaya, müzik yerine telsiz sesinden hoşlanan, herhangi bir siyasi görüşü olmayan ve haksızlık karşısında susmayan Behzat Ç’yi anlatan ünlü yazar Emrah Serbes, kaleme aldığı eserde soluksuz bir polisiye romanını kitapseverlerin beğenisine sunmuştur.

Seçkin kitapevlerinden ve kitap satılan online alışveriş sitelerinden satın alma imkanına ulaşabileceğiniz eser, hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için kitap üzerinde bulunan önsöz kısmını okumanız yeterli olacaktır. Behzat Ç’nin arkadaşları Harun’da kitapta kendisine yer bulmuş bir başka karakterdir.

Kitap: Her Temas İz Bırakır

Yazar: Emrah Serbes

ISBN: 9789750504402

Sayfa Sayısı:299

 

 

 

Etiket: