Sanat ve kültür anlamında pek çok etkinliğin ufak sayfalara sığdırıldığı kitaplar günümüzde insanlar için sosyal ve kültürel bir doyum noktasına ulaşılmasında aracı olarak kullanılıyor. Yapılan tüm çalışmalar ve araştırılmaların biriktirildiği kitapları okuyarak verimli bir şekilde bilgi ve birikim sahibi olabiliriz.

Özellikle son zamanlarda gündemde yer alan kitap kategorisinden bir tanesi olan sanat ve prestij, müzayede insanların beğenisine sunulan tabloların ve yorumlarının bulunduğu bir kategoridir. Ertuğrul Ateş adı taşıyan müzayede kitabında ise 1977 doğumlu ressamın pek çok tablosunu bulabilirsiniz.

Ertuğrul Ateş

Ertuğrul Ateş

Usta Ressam Ertuğrul Ateş İle Tablolar Hakkında Çok Şey;

Dünyanın çeşitli ülkelerinde ülkemizi temsil etmiş bir sanatkar olan Ertuğrul Ateş, kendi ismi ile aynı adı taşıyan kitabın yazarları Gülseli İnal ve Hüseyin Katırcıoğlu ile sayfalar dökülen kitapta usta ressamın izlerine rastlayabilirsiniz.

1997 yılının ortasına okurlara merhaba diyen yapıt 208 sayfa olarak tasarlanmıştır. Her bir sayfada Ateş’in tablolarına ve ressama ait bilgilere ulaşabileceğiniz bu kitap ile verimli bir müzayede geçirebilirsiniz.

Sanat ve kültür insanın hayatında sürekli olması gereken etmenlerden birisidir. Resim ise onlarca hatta yüzlerce renk tonunun cümbüşü ile ortaya çıkmış eşsiz derinlikteki bir eserdir. Bu esere bakıp yazarın bizlere anlatmak istediği konuları Gülseli İnal ve HüseyinKatırcıoğlu’nun hazırlamış olduğu bu kitabı edinerek tablolar hakkında bilgi ve birikim sahibi de olabilirsiniz.

 

Etiket: , ,