Tasavvuf edebiyatının saygın yazarlarından Sinan Yağmur Aşkın 7 Hali – Bişnev! adlı yeni kitabı ile okurlarına yeni bir hikaye sunuyor. Tarihte geçen tasavvufi olayları konu alan romanları ile tanınan yazar ilk defa günümüzde geçen bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. En çok arananlar kategorisinde yer alan kitap karmaşık bir kompleks olan aşk temasını inceliyor.

Aşkın 7 Hali – Bişnev! ve Aşk’ın Halleri

Aşkın 7 Hali - Bişnev!

Aşkın 7 Hali – Bişnev!

Aşk’ın Göz Yaşları serisi ile edindiği başarının ardından yazar aşk konusunu yedi farklı şekilde incelediği ve hikayeleştirdiği romanı Aşkın 7 Hali – Bişnev! ile milyonlarca okuyucusunun evlerine konuk oluyor. Aşkın 7 Hali – Bişnev! adlı kitapta yazar Sinan Yağmur aşkı platonik aşk, beşeri aşk, ilahi aşk, peygamber aşkı, masalsı aşk, divane aşk ve dosta aşk olarak kategorilendirmiş.

İhanete uğrayan ve intiharın eşiğine gelen Aylin, yaptıkları sebebiyle vicdan azabı çeken zevke düşkün bir adam olan Cengiz ve korkunç bir iftiranın kurbanı olarak hayatı mahvolmuş bir kadın olan Hace karakterlerinin Konya’da geçen hikayelerini konu alan kitap aşkı bu karakterler üzerinden 7 farklı şekilde inceliyor. Son yılların en başarılı tasavvuf yazarlarından Sinan Yağmur’un bu kitabı da son yılların en çok okunan kitapları arasında yer alacaktır. Entrikalar ile dolu ama bir o kadar da bilgilendirici ve felsefi öğeler ile işlenmiş kitap okuyucularını bekliyor.

 

Etiket: ,